אופציות להתנדבות בתקופת הקורונה

הקורונה היא תקופה לא פשוטה עבור החברה הישראלית, עם הסגרים, אובדן של מקומות עבודה ועסקים שנסגרו ולא ייפתחו בשנית. אולם חלקנו יכולים לבחור לעשות בתקופה הזאת משהו טוב עם עצמנו, ולהחליט שאנחנו יכולים להיות גרסה טובה יותר של עצמנו. התנדבות היא תרומה לחברה, אולם היא קודם כל תורמת לעצמנו, להרגיש שעשינו משהו בעולם, שהשפענו, שעזרנו. נורית לאמעי אספה עבורנו כמה אפשרויות התנדבות בתקופת הקורונה, כדי שנוכל לעשות משהו טוב עם עצמנו בתקופה הרעה הזאת.

עמותת עזר מציון

לפעמים התנדבות יכולה להיות מהבית: עמותת עזר מציון מחפשת מתנדבים שיתקשרו לקשישים ונזקקים בסיטואציות שונות, ויעזרו להם להפיג את הבדידות באמצעות שיחת טלפון. הדרישות המקדימות הן נכונות, ולהיות מעל גיל 16. להתנדבות יש לפנות לבחורה בשם גילה במייל: gize2007@walla.com

חוות החופש להתחיל מחדש

חוות החופש להתחיל מחדש עברה לאחרונה למשכנה החדש במושב חרות (באיזור עמק חפר). החווה מצילה חיות גדולות (חמורים, סוסים, כבשים ועוד) מהתעלויות שעברו, ומסייעת להם להתחיל מחדש. אם אתם גרים באיזור ומחפשים התנדבות שהיא כולה כיף אחד גדול (בתנאי שאתם אוהבים בעלי חיים מתוקים כמובן!), אז צרו קשר עם החווה: SharonsSanctuary1@gmail.com.

איל אגודה ישראלית לאפליפסיה

האגודה מחפשת מתנדבים מהבית שיעבירו הרצאות בזום בכל מיני תכני העשרה לגיל השלישי. להתנדבות לפנות במייל לשירה: taasuka@mtova.org.il.

פתחון לב

עמותת “פתחון לב”מסייעת לנזקקים בחלוקת מזון. מחפשים מתנדבים שיכולים לסייע בחלוקת מזון עם רכבם. מי שיכול לעשות את עבודת הקודש הזו, שיפנה למירי במייל: Mirin@plev.org.il.

עמותת אנוש

עמותה המסייעת למתמודדי נפש ולבני משפחותיהם. מחפשים בעמותה מתנדבים לסייע בעבודות שונות, חלוקת מזון וציוד לשעת חירום. פעילות בתל אביב. מי שמעוניין, שיפנה לאורטל במייל: tel-aviv@enosh.org.il.

כתיבת תגובה

נגישות